Medyczna marihuana w leczeniu stwardnienia rozsianego

Stwardnienie rozsiane wiąże się z postępującym zanikiem mięśni. Jest to bardzo uciążliwe schorzenie, na które nie wymyślono skutecznego lekarstwa. Osoby dotknięte stwardnieniem rozsianym tracą stopniowo władzę w kończynach, w miarę upływu czasu choroba atakuje wszystkie mięśnie i aparaty czucia. Medyczna marihuana skutecznie może pomóc w zatrzymywaniu symptomów stwardnienia rozsianego. Udowodnił to cały szereg badań.

Dłużej funkcjonujemy dzięki marihuanie

Odkryto, że osoby zmagające się ze stwardnieniem rozsianym, które regularnie przyjmują marihuanę, cieszą się nie tylko bardziej optymistycznym usposobieniem w walce z chorobą, ale także nie są przez nią tak dynamicznie atakowane, jak osoby nieprzyjmujące preparatów na bazie marihuany. Jednym słowem, dzięki marihuanie, można przedłużyć sobie sprawność, nie będąc przy tym obciążeniem dla najbliższych.

Zdrowe korzystanie

Nasiona marihuany możne kupić na sztuki w wybranych, specjalnych punktach. Jest to zgodne z prawem, więc mamy gwarancję otrzymania towaru najwyższej jakości. Bez marihuany walka z wieloma chorobami byłaby naznaczona znacznie większym cierpieniem.